Reklama na webu

Internetový magazín Uzdravím.cz nabízí čtenářům zajímavé informace z oboru medicíny a farmacie. Našimi čtenářkami jsou především ženy kolem 30 let, které zde nachází nejen informace o nemocech, očkování, rodině a vztazích, ale také zajímavé informace z oblasti životního stylu a zdravé výživy.

Portál uzdravím.cz navštíví měsíčně kolem 5 000 lidí (měřeno Google Analytics – viz. obrázek níže) a návštěvnost dlouhodobě roste. Web je pravidelně aktualizován, a to minimálně 2 – 3 x týdně přibývají nové články zejména z oblasti medicíny a farmacie. Web čtou lidé vyhledávající informace o jednotlivých onemocněních na webu a dále studenti zdravotnických škol a lékařských fakult.

Reklamu na těchto webových stránkách prodáváme výhradně formou celoročního sponzorského balíčku, jehož cena činí 5 000 Kč na rok bez DPH.

V rámci balíčku inzerent získá 2 reklamní pozice pro svůj web na celý rok (konkrétně reklamní banner vpravo nahoře – 300 x 250, který se zobrazuje na celém webu a poté reklamní banner 468 x 60, který se zobrazuje pod každým článkem).

Kromě toho získáte dalších 12 reklamních tipů uvnitř 12 různých článků na webu (příklad).

Pokud se chcete stát ročním sponzorem webových stránek uzdravím.cz, pošlete nám vaše banery (468×60 a 300 x 250 v jpg, gif nebo flash) a fakturační údaje na e-mail:

Email

Email