Domů Nemoci Ostatní Kde můžete platit kartou Benefit plus

Kde můžete platit kartou Benefit plus

Cafeterie Benefit plus na českém trhu figuruje již 15 let. Bylo to v roce 2003, kdy se v Česku představili s novým projektem on-line cafeterie. Byla to tehdy vůbec první cafeterie v celé střední Evropě. Dnes spolupracují s 250 velkými společnostmi a benefity skýtají až 190 000 jejich zaměstnancům.

Nově také od roku 2014, nabízí novou službu spojenou s elektronickými stravenkami.

O Cafeterii Benefit plus

Každý zaměstnanec firmy, s níž má společnost smlouvu, má svůj vlastní účet, na kterém má benefitní body, které může podle vlastního gusta použít u 11000 smluvních partnerů (číslo stále narůstá). Je jen na vás, k čemu je využijete. Platí se pouze za to, co vyčerpáte. Nemusíte kupovat to, co nechcete a nezužitkujete. Nic se zde neplatí dopředu. Vše je jednoduché a snadno pochopitelné.

Kde můžete platit s kartou Benefit plus

Nabídka benefitů je doopravdy obrovská. Nakupovat můžete na více než 11 000 místech. Pokud to nejde s kartou, můžete použít i platbu fakturou, s ní máte ještě větší možnosti a nabídka se o to více rozšiřuje. Řada společností, kde můžete nakoupit s Benefit plus kartou navíc nabízí i řadu dalších slev a výhod. S kartou Benefit plus přitom nemusíte nakupovat pouze v kamenných obchodech, ale i v e-shopech a to už je skutečně paráda.

Co s kartou Benefit plus můžete zaplatit?

Kartou Benefit plus můžete zaplatit spoustu věcí. Na výběr máte ze školného a vzdělávacích kurzů, ze vstupů do sportovních zařízení, včetně členství, můžete jí zaplatit i školku a předškolní péči, můžete jimi zaplatit v restauracích a supermarketech, klidně si s nimi můžete zaplatit i svou dovolenou, uplatnit je můžete v ubytovacích zařízeních i v cestovních kancelářích. Platit s ní můžete v kině, divadle i na koncertech. Přijímají je i různé portály s prodejem vstupenek. Pořídit si s ní můžete i nějaké knihy.

Kde se dozvím, v kterých obchodech mohu kartou Benefit plus zaplatit?

Přesný seznam míst naleznete v jejich cafeterii. Stáhnout si můžete i aplikaci do mobilu, která vám pomůže v orientaci v obchodech, kde přijímají kartu Benefit plus.

Co s kartou Benefit plus rozhodně nezaplatíte

S touto kartou nemůžete platit tabákové výrobky, alkohol, dárkové poukazy, nápoje, deodoranty, holení, domácnost a zvířata.

Jak nakupovat s kartou Benefit plus

Kartou Benefit plus v obchodech zaplatíte poměrně snadno. V daném obchodě prostě přiložíte k terminálu a v případě částky nad 500 korun zadáte PIN. Při platbě přes e-shop je obvykle nutné vyplnit potřebné údaje, tak, jak tomu je u platby běžnou platební kartou. Nejde o nic složitého, platba se totiž všeobecně podobá platbě klasickou platební kartou. Většina míst dokonce umožňuje, v případě menšího obnosu na kartě, platbu rozdělit a doplatit jiným způsobem.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here