Domů Reklamní články Toužíte po dokonalém obličeji? Zbavte se chloupků jednou pro vždy!

Toužíte po dokonalém obličeji? Zbavte se chloupků jednou pro vždy!

V módě jsou různé styly a kreace, knírek k nim ale rozhodně nepatří. Chloupky v obličeji jsou stále tabu. Ať už se nacházejí nad rty, bradě nebo třeba po stranách tváře. S chloupky v obličeji bychom proto měli zatočit. Naštěstí existují různé metody, pomocí kterých docílíme dokonale hladkého obličeje.

Je libo pinzetu?

Jestliže patříme mezi ty šťastlivce, kteří místo rašícího knírku mají spíše pár nevýrazných chloupků, můžeme si pomoci klasickou pinzetou. Počítat ale musíme s časovou náročností, precizností i dávkou nepříjemného štípání až bolesti. Pinzetu bychom měli mít vždy v kabelce pro případ krize, když potřebujeme vytrhnout jeden chloupek na bradě nebo u obočí.

Epilace pomocí vosku

Metodou, která nás zbaví nežádoucího ochlupení na delší dobu, může být například vosk. Pomocí této epilace odstraníme chloupky až na několik týdnů. Nežádoucí reakcí ale může být podráždění, zarudnutí a pupínky, což zejména na obličeji nechce nikdo z nás. Této metodě by se měli proto vyhnout ti, které trápí citlivá pleť. Krátkodobá depilace není ideálníé řešení.

Rozlučte se s chloupky navždy

Dokonalý obličejBezpečné a skutečně trvalé odstranění ochlupení nám zaručí jedině laser. Paprsek alexandrovitého laseru Candela GentleLase®, se kterým pracují dermatologové z pražské kliniky Mediestetik, pronikne až k vlasovým cibulkám a zničí je. Téměř bezbolestné ošetření musíme zopakovat 3x až 4x v rozmezí zhruba čtyř týdnů. Cílový efekt je poté skutečně dlouhotrvající!

Hebká pleť bez chloupků

Laserová epilace nás nejen zbaví veškerého ochlupení v obličeji, ale také zkvalitní naši pokožku. Pleť bude o poznání hladší a jemnější. Pražští specialisté nám můžou pomocí laseru ošetřit knírek, bradu nebo třeba tváře. Jediným limitem je příliš snědá, opálená nebo tetovaná pokožka, laser se totiž zaměřuje na pigment.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here